#1 08-06-08 08:45:00

Sanderka

Moderator

6674682
Skąd: Łomża/Toruń/Wawa/bezdroża:)
Zarejestrowany: 06-06-08
Posty: 14
Punktów :   
Drużyna: AGADA/SWS
Stopień: phm./HR
Harcerz czy Harcerka? ;D : instruktorka:)

Specjalność turystyczna?

Każdy powie, że harcerz = turysta, a już na pewno, że wędrownik = turysta. Wszelkie wyjazdy, gdzieś na koniec świata czy całkiem blisko, są przez nas wyczekiwane z utęsknieniem, jako najmilsza część naszego "harcerzowania" . Część drużyn zajmuje się turystyką na nieco większą skalę niż pozostałe, to drużyny ze specjalnością turystyczną. Ze statystyk wynika, że jest to najliczniej reprezentowana specjalność w ZHP. Nie podważam jej sensu, ale czy nam taka specjalność jest potrzebna? Przecież ciągle gdzieś wyjeżdżamy, poznajemy walory zarówno najbliższej okolicy, jak i Polski, a kto może sobie pozwolić, zapuszcza się nawet dalej. Chodzimy, pływamy, wiosłujemy, jeździmy na rowerze... Więc po co ta specjalność? Po co w ogóle specjalność w gronie wędrowników, z których każdy jest inny, ma inne zainteresowania, hobby, zdolności i talenty? Potrzebna czy nie?

Offline

 

#2 08-06-08 15:47:51

Atomka

Administrator

2502530
Skąd: Piątnica
Zarejestrowany: 07-06-08
Posty: 3
Punktów :   
Drużyna: AgadA
Stopień: przewodniczka, HO
Harcerz czy Harcerka? ;D : harcerka
Lubisz Helmuta? (TAK czy NIE) ^o^: nie prawda że NIE :P
WWW

Re: Specjalność turystyczna?

Myślę że specjalność turystyczna była by bardzo naturalną i nie przymuszoną rzeczą w naszym środowisku tylko należałoby jeszcze przed wakacjami rozkminić co i jakie zadania a przede wszystkim kiedy czy jakoś połączyć to z głodówką, skałkami czy nawet wędrówkami tu po okolicach łomży

jestem ZA

Offline

 

#3 09-06-08 17:51:47

ania.er

Moderator

2171055
Skąd: domuś :)
Zarejestrowany: 07-06-08
Posty: 12
Punktów :   
Drużyna: Agada, SWS
Stopień: pwd / HO
Harcerz czy Harcerka? ;D : harcerz :P
Lubisz Helmuta? (TAK czy NIE) ^o^: jak przyjedzie na biwak-TAK :P

Re: Specjalność turystyczna?

no cóż... mówiłam o tym jak tylko zakładalismy sws, ale wtedy wszyscy stwierdzili, że po co się ograniczać...

chociaż ciągle poruszamy sie w tej konkretnej - choć nie jedynej- dziedzinie -   więc ja ponawiam swoją propozycję sprzed ponad roku


amku-amku! Hakuna matata! Jak cudownie to brzmi!

Offline

 

#4 14-06-08 19:23:34

Sanderka

Moderator

6674682
Skąd: Łomża/Toruń/Wawa/bezdroża:)
Zarejestrowany: 06-06-08
Posty: 14
Punktów :   
Drużyna: AGADA/SWS
Stopień: phm./HR
Harcerz czy Harcerka? ;D : instruktorka:)

Re: Specjalność turystyczna?

Właśnie wróciłam z górek moich ukochanych .

Moje marzenie to właśnie specjalność turystyczna. Moje zamiłowania i kierunek studiów, który w końcu obrałam kręcą się wokół turystyki. Jeśli większość wyraziłaby chęć, można by pomyśleć, jak to zrobić, żeby wyszło fajnie. Coś mało nas się tu wypowiada, czekamy na więcej głosów ZA i PRZECIW = DYSKUSJĘ

No, i nasza dyskusja utknęła w martwym punkcie:)

Offline

 
Jest to forum próbne , z czasem będzie rozwijane ^o^

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samp-forum.pun.pl www.gimelarze.pun.pl www.benign.pun.pl www.narutoreal.pun.pl www.pazdziernik2008.pun.pl